banner1457
Öne Çıkanlar DEVLET BAHÇELİ TEMELİMİZ SAĞLAM! Dulkadiroğlu Ağaç Belediye Meclisi

Bu haber kez okundu.

ÜNAL’DAN 300 YATAKLI HASTANE MÜJDESİ

Mahir Ünal şöyle konuştu: “Yıllar önce söylediğim bir şey vardı Her kim ki AK Parti’nin gücünü Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğini bu milletin AK Parti’ye teveccühü ile ortaya çıkmış iktidar gücünü, kendi nefsi kendi hevesi için kullanırsa Allah ona lanet etsin demiştim. Yine aynı yerdeyim. Bir kişi de kalsak, bu ilkeyi, bu duruşu, bu tavrı sergilememiz gerekiyor.  Biz hizmeti yapıyoruz. Hizmetle ilgili sorunumuz yok.

 ‘TESLİMİ BU HAFTA YAPILACAK’

Kente 300 yataklı kadın doğum hastanesinin cihazları ile birlikte ihalesi yapıldı ve tamamlandı. Bu hafta içerisinde inşallah teslimi yapılıyor. Salgın sürecinde 5 tane dev hastane yaptık. 45 günde solunum cihazlarımızı ürettik ve bizim kullanacaklarımız ayırıp diğerlerini ihraç ettik. AK Parti demek zaten icraat demek. Hizmet demek. Unutmamamız gereken şu ki biz bu icraatları bu okulları, bu hastaneleri, bu yolları ne için yapıyoruz. Kahramanmaraş gerekli yatırımları ilçe ilçe alıyor. Bu güne kadar Kahramanmaraş’ımızın hedefine koyup gerçekleştirmediği hiçbir şey yok. Şu anda dünyada tüm ekonomiler daralırken, bütün dünya ciddi küresel daralma yaşarken, yüzde 15’lik, yüzde 20’lik ekonomik daralmalar yaşanırken hamdolsun Türkiye yatırımlarını yapıyor. İhtiyaçları karşılıyor. Biz ihtiyaç sahibinin valilik, kaymakamlık ve belediyelerle yanında oluyoruz. Türkiye güçlü bir devlet yeter ki biz kendimize ve ülkemize güvenelim.”

ÜNAL: “TÜRKİYE ŞU ANDA DOĞU AKDENİZ'DE KÜRESEL GÜÇ OLMANIN ALTYAPISINI İNŞA EDİYOR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Türkiye’nin Libya, Suriye ve Doğu Akdeniz’deki mücadelelerinde hiçbir şekilde geri adım atma diye bir düşüncelerinin olmadığını ifade etti.

AK Parti Dulkadiroğlu 3. Olağan İlçe Kongresi'nde konuşan Ünal, Cumhuriyet Halk Partisi'ne (CHP) yüklendi. CHP Genel Başkanı'nın Libya’da Hafter’i, Suriye’de Esad’ı desteklediğini söyleyen Ünal, CHP liderinin S-400’ler konusunda Yunanistan’ın Türkiye’ye saldırmayacağını ve alınmaması gerektiğini söylediğini belirtti. Ünal, “Türkiye bölgesel güç olma iddialarını ortaya koyduğu gün saldırıların hedefi oldu. Türkiye şu anda Doğu Akdeniz'de küresel güç olmanın altyapısını inşa ediyor. Yaşananları tek tek televizyonlardan takip ediyorsunuz. Türkiye'nin Libya'da, mavi vatanda, Suriye'de verdiği haklı mücadeleyi görüyorsun. Bizim bu mücadeleden hiçbir şekilde değerli kardeşlerim geri adım atma diye bir lüksümüz olamaz. Bu mücadeleden geri adım atılırsa bu millet bizim yakamıza yapışır. Bize birtakım yalanlarla, birtakım hesaplarla ekonomimizin kötü olduğunu anlatmaya çalışan tuhaf bir muhalefet var. Buna muhalefette dememek gerekiyor. Karşıtlık başka bir şeydir, muhalefet başka bir şeydir. Bunlar muhalefet değil, bunlar apaçık düşman, apaçık karşıttır. Bakıyorsunuz Suriye’de Esad’ı destekliyorlar, Libya’da Hafter’i destekliyorlar, Doğu Akdeniz’de Yunan tezlerini savunuyorlar, Güneydoğu’da bizim sınır güvenliğimiz, toprak bütünlüğümüz söz konusu olduğunda PYD’yi, YPG’yi savunuyorlar. Bir genel başkan düşünün ki Türkiye S-400'ler ile ilgili anlaşma yaparken, 'S-400'leri ne yapacaksınız? Yunanistan bize mi saldıracak?' diyen bir genel başkan. PYD-YPG ile ilgili 'Arkadaşlar' diyen bir genel başkan. O yüzden artık bunları muhalefet olarak değil, açık bir şekilde karşıt olarak değerlendiriyoruz” dedi.

ŞAHİN AVŞAROĞLU’NA HAYIRLI OLSUN!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Milletvekilleri, İl Başkanı, Belediye Başkanı, İlçe Başkanları ve Teşkilat ile birlikte Dulkadiroğlu 3. Olağan İlçe Kongresine gerçekleştirildi.

Tek Liste halinde gidilen kongrede Şahin Avşaroğlu yeniden Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığına seçildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1472

banner1478

banner1471