banner1457
Öne Çıkanlar ELBİSTAN ORTAOKULU DOLU DİZGİN ANIZ YANGINLARI HAYATI TEHDİT EDİYOR CHP AK PARTİ YAKIŞANI YAPIYOR ILICA YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

Bu haber kez okundu.

ÜLKÜ OCAKLARINDAN TÜRKMENDAĞINA ÇIKARMA
 Türkmen Dağında bir takım görüşmeler yapan Olcay Kılavuz; ‘’Türkmenlerin sorunu kendi sorunumuz, derdi derdimizdir. Bizim için Toroslar ve Erciyes ne ise Türkmen Dağı’da odur. Ülkü Ocakları, acımasız savaş başladığından bu yana tüm dünyanın Türkmenlere üvey evlat muamelesi yapmasına inat soydaşları için adeta bir gönül seferberliği oluşturdu. Başlattığı aynı ve nakdi yardımlarla Türkmen soydaşlarının yaralarına merhem olmaya çalışan Ülkü Ocakları çok ciddi şekilde kamuoyu oluşturarak orada yaşanan dramı, acıyı, gözyaşını ve destansı direnişi herkesin duymasını ve görmesini sağlamış ve bu noktada Türk Halkının gözünün Türkmen Dağına çevirmesini ve bunun neticesinde devletin mekanizmalarının da harekete geçmesini sağlamıştır.’’ dedi.

Ardından Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Kaplan;  ise; ‘Türkmen Dağındaki soydaşlarımız için toplanacak olan yardım kampanyası Basın ve Halkla ilişkiler birimi sorumlu Kaan Çakıroğlu kardeşimiz tarafından şuanda koordineli şekilde hazırlanıyor. Kampanyamız 30 Kasıma kadar devam edecek tek isteğimiz soydaşlarımıza gerekli olan yardımları yapmak ve onları huzurlu bir ortama kavuşturmaktır.’’ diye konuştu. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1484

banner1478

banner1471