banner1451
Öne Çıkanlar SAHİPSİZ BİR ŞEHİRDE YAŞIYORUZ! engelli K.MARAŞ BBS 3-0 NİKSAR BELEDİYE KUTSİ MESLEK KOMİTELERİNİN ENFORMASYONU ÇOK ÖNEMLİ…

Bu haber kez okundu.

TÜMKİAD  7. KAHVALTI BULUŞMASI

İş insanlarının tanışıp kaynaşması için sohbet muhabbet ortamında geçen toplantıya, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Sefer Aycan’da katıldı. 

TÜMKİAD Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık, iş dünyasından aldıkları olumlu tepkiler üzerine programı geleneksel hale getirdiklerini ve yaklaşık 7 aydan fazla süredir düzenli olarak etkinliğin gerçekleştirildiği ifade ederek, şunları kaydetti:

“En büyük amacımız yerelde iş insanlarıyla bir araya gelerek, yeni fikirler üretmek, markalaşmak ve şehrimizin markalarının Dünya’da tanıtılmasını sağlamak istiyoruz. Tabanda kalkınma olmadan, birlik ve beraberlik olmadan, gelişme ve büyüme de olmaz. Biz bu programlarda bir araya gelerek, neler yapabilirizi konuşuyoruz ve reçete çıkartmaya çalışıyoruz.”

STK’NA FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI GETİRMEK İSTİYORUZ

Başkan Eliaçık TÜMKİAD’ın Kahramanmaraş’ta kurulduğu günden bu yana attığı küçük adımların büyük etkiler oluşturduğunu ve şehirde STK’cılık anlayışına yeni bir bakış açışı kazandırdığını hatırlatarak, misafirlerine TÜMKİAD’ın faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı.

MHP Milletvekili Sefer Aycan ise TÜMKİAD’ı daha önce İl Başkanlığı binasında ziyaret ettiğini ve yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek, “Burada çalışkan ve genç bir ekip var. Gerçekten çok güzel işler çıkartıyor. Şehrimiz adına ve iş dünyasına adına yaptıkları çalışmalardan dolayı her birini ayrı ayrı kutluyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol