Öne Çıkanlar DUALARIMIZ ŞEREF EROĞLU İÇİN HALİL İBRAHİM SOFRASINA BUYURUN! dizi KAHRAMANMARAŞ BBS 0-1 OFSPOR BATIPARK ER MEYDANI

Bu haber kez okundu.

TEMİZLİK ORDUSU BAYRAMA HAZIR
 Tertemiz bir Dulkadiroğlu sloganıyla bölgesini karış karış temizleyen Dulkadiroğlu Belediyesi, kurban bayramı dolayısıyla faaliyetlerini iki katına çıkardığını duyurdu. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Necati Okay, kurban bayramında vatandaşların gönül rahatlığıyla kurban ibadetini yerine getireceğini söyledi.
Başkan Okay, kurban ibadetini yerine getirirken çevre kirliliğinin önüne geçmek adına çeşitli tedbirler aldıklarını hatırlatarak şunları dile getirdi: “Dulkadiroğlu Belediyesi olarak 40 araç ve 285 personelle temizlik ordumuz göreve hazırdır. Her yıl olduğu gibi bu yılda kurban ibadetini en güzel şekilde yerine getirme adına bazı tedbirler aldık. Bu tedbirlerin başında temizlik gelmektedir. Vatandaşlarımızın kurban kesim yerlerini belirleyerek bu yerlerin temizlenmesi adına ekiplerimiz hazır durumdadır. Bunun dışında vatandaşlarımızın atık poşet, et poşeti gibi ihtiyaçlarını da karşılayacağız. Ekiplerimiz kurban bayramı boyunca ve sonrasında da temizlik konusunda hazır kıta olacaklar. Ben vatandaşlarımızın da temizlik konusunda hassas davranmasını istiyorum. İbadetimize ve dinimize yakışır bir şekilde bu ibadetimizi yerine getirelim.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol