Öne Çıkanlar TABELALARIYLA BİRLİKTE KADERLERİ DE DEĞİŞTİ Seçim 2015 ANDIRINLI DOSTLARA SELAM OLSUN! ALANINDA İLK ESER… ELBİSTANSPOR 2 GOL ATTI 3 PUAN ALDI

Bu haber kez okundu.

SPORUN ADRESİ: ERDEMLİ BELEDİYESİ
Sportif anlamda birçok mahalleye başta futbol sahaları olmak üzere voleybol, basketbol ve tenis kortları kazandıran çocukların ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durarak, spor yapıp gelecekte ülkemizi temsil edecek ve başarı elde edecek gençlerin yetişmesini hedefleyen Erdemli Belediyesi, kentin spor alanında en iyi yerlere gelmesinde önemli adımlar atmayı sürdürürken, Avgadı'da yaz spor okullarının açılmasıyla çocuklar ve gençler için yaz çok güzel geçecek.

SPOR EĞİTİM VE EĞLENCE BİRARADA

Erdemli Belediyesi bu yaz da Erdemli'de çocuklar ve gençler için dolu dolu bir Yaz Spor Okulu programı hazırladı. Erdemli Belediyesi, spor, eğitim ve eğlencenin bir arada olduğu Yaz Spor Okulları'yla çocuklar, yaz dönemi boyunca değişik branşların yanı sıra futbolda da yeteneklerini sergileyebilecek fırsat sunuyor. 6-12 ve 12-19 yaş grubunda bulunan gençler Avgadı'da spor yapma imkanına kavuşacak ve yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirerek yeteneklerini keşfedecek.

TOLLU: GENÇLERE YATIRIMLARIMIZ SÜRECEK

'Sporun her dalında Erdemli Belediyesi'ni zirveye taşımak ve gençlere şans tanımak istiyoruz' diyen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, herkesin, özellikle de genç sporcuların spor yapmaları için Erdemli'nin birçok bölgesine spor tesisleri kazandırdıklarını aktararak, çalışarak gidilen her yolda başarının mutlaka geleceğine işaret etti. Başkan Tollu, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak sportif aktivitelere kültüre sanata yönlendirmek amacıyla her türlü çalışmayı yapmaya devam edeceklerini spora ve sporcuların yanı sıra kente sportif anlamdaki yatırımların süreceğini kaydetti.

SPORCU DOSTU: MÜKERREM TOLLU

Erdemli Belediyesi'nin sportif anlamda da gençlere sunduğu imkanlarla takdiri hak ettiğini dile getiren vatandaşlar Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'nun 'sporcu dostu' olduğunu ve gençlere yönelik yaptığı yatırımlarla çok önemli hizmetler gerçekleştirdiğini vurguladı.

ABDULLAH TOP: BAŞKAN TOLLU, GENÇLERE BÜTÜN İMKANLARI SAĞLIYOR

Abdullah Top adlı vatandaş, Belediyenin spor konusunda çok önemli işler başardığının altını çizerek, "Belediyemizin çalışmalarını destekliyoruz. Futbola meraklı olan çocuklarımızı değerlendiriyorlar, yeteneklerini keşfediyorlar ve bütün imkanları sağlıyorlar. Belediye başkanımıza çok teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

SÜLEYMAN KAVZAK: BAŞKAN TOLLU, YAYLADA GENÇLERİN SIKINTISINA ÇARE OLUYOR

Süleyman Kavzak adlı vatandaş ise Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'nun gençler ve çocuklar adına faydalı projeler gerçekleştirdiğini belirterek, "Yaz spor okulları etkinliği için öncelikle belediye başkanımız Mükerrem Tollu beye çok teşekkür ediyoruz. Yaz sezonunda çocuklarımız yaylada yapacak bir etkinlik olmadığı için sıkılıyorlar böyle bir etkinlik olması hem çocuklarımız için hem bizler için son derece yararlı. Bu tür etkinliklerin devam etmesini istiyor ve destekliyoruz. Belediyemize başkanımıza çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1462

banner1463

banner1464

banner1465

banner1466

banner1469

banner1472

banner1474

banner1478