banner1451
Öne Çıkanlar TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN SANİBEY BARAJI ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU sosyal hayat dizi DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ

Bu haber kez okundu.

SANKO ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. GÜNER DAĞLI’NIN ÜNİVERSİTEMİZ REKTÖRÜ CAN’I ZİYARETİNDE ÜNİVERSİTELERARASI SAĞLIK, EĞİTİM VE İŞBİRLİĞİ KONULARI GÖRÜŞÜLDÜ

Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyaret kapsamında Sanko Üniversitesi ve Sütçü İmam Üniversitesi arasında yürütülebilecek potansiyel işbirliği konularına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, iki üniversite arasındaki bilgi ve tecrübe paylaşımının önemine vurgu yaparak, eğitim, bilim ve teknolojide yeni yaklaşımların değerlendirilmesi açısından Rektörler düzeyinde yapılan bu görüşmelerin çok kıymetli olduğunu ifade etti.

Misafirperverliği ve değerli görüşleri için üniversitemiz Rektörü Can’a teşekkür eden Sanko Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı yapılan görüşmenin iki üniversite arasındaki işbirliğinin geliştirilmesine önemli katkılar sağlayacağını söyledi.

Üniversite meselelerinin değerlendirildiği görüşmenin anısına karşılıklı olarak hediye takdiminde bulunuldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol