banner1451
Öne Çıkanlar TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN SANİBEY BARAJI ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU sosyal hayat dizi DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ

Bu haber kez okundu.

SALİH DÖKME’NİN TAYVAN’LI MİSAFİRLERİ

Daha önce de Kahramanmaraş kırsalında yaşayan ailelerin çocuklarına tablet ve bilgisayar dağıtarak dostluk, kardeşlik ve barış mesajları veren Taiwan'ın ülkemizdeki temsilcisi Mr. Volkan Chih-Yang HUANG’ı ağırlayan Tayvan vatandaşlık kimliği de bulunan Salih Dökme, dostlarım dediği konuklarını işyerinde ağırladı.

DEVA PARTİ İL BAŞKANI İRFAN KARATUTLU DA HAZIR BULUNDU

Konukları, işyeri olan Akerman SİGORTA’da ağırlayan, misafir eden, çok güzel sohbetler edip, kimliğini taşıdığı Tayvan ile anılarını tazeleyen Deva Partisi Dulkadiroğlu ilçe başkanı Salih Dökme’yi Deva Partisi il başkanı Uzm. Dr. İrfan Karatutlu ve arkadaşları yalnız bırakmadılar.

Başkan Salih Dökme’nin aynı zamanda Tayvan vatandaşı olan eşi de konuklar arasındaydı.

Ziyaret ile ilgili olarak düşüncelerini paylaşan Başkan Salih Dökme; “Konuklarımıza, dostlarımıza teşekkür ediyorum. Anılarım tazelendi, bize bu güzel anı yaşattıkları için kendisine ve danışmanı Mr. Hasan C.T. CHANG' a kendim ve ailem adına çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol