banner1483
Öne Çıkanlar SİNEKLE MÜCADELEYE DEVAM… MARAŞGÜCÜ TÜRKİYE 3.SÜ KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI KSÜ TANITIM FİLMİ BASINA TANITILDI TOPLU KONUTLARIN TEMELİ

Bu haber kez okundu.

“SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” MASKE, SOSYAL MESAFE VE TEMİZLİK DENETİMİ

İçişleri Bakanlığımızın 81 il valiliğine göndermiş olduğu genelge ile Türkiye genelinde bugün yapılan denetimler kapsamında Vali Ömer Faruk Coşkun, vatandaşların yoğun olarak kullandığı pazarlar, toplu taşıma araçları, lokantalar, taksi durakları, iş yerleri ve çeşitli yaşam alanlarında ziyaret ve denetlemelerde bulundu.

Vali Coşkun denetlemeler sırasında vatandaşlar ve esnaflarla da bir süre sohbet ederek, ilgili Bakanlıklarımızın ve Bilim Kurulumuzun almış olduğu tedbir kararlarına harfiyen uyulmasının önemine dikkat çekti.

Denetimler sonrasında yaptığı değerlendirmede Vali Coşkun;  “Sosyal mesafe, maske ve temizlik konularında vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza uyarılarda bulunduk, pandemi süreciyle ilgili hassasiyetimizi dile getirdik. Vatandaşlarımızın da özverisi ile rehavete kapılmadan, alınan tedbirlere riayet ederek inşallah bu zor süreci hep birlikte atlatacağız” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol