Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

PİAZZA’YI MİNİK KIZILDERİLİLER BASTI
 Açıldığı günden bu yana alışverişin yanı sıra düzenlediği etkinliklerle de Kahramanmaraşlıların sosyal hayatına renk katan Piazza’da “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” da eğlenceli etkinliklerle kutlandı. Çadırları, atları, masalları ve danslarıyla akıllara gelen Kızılderililerin renkli dünyası, “Küçük Bizon Kızılderili Köyü” etkinliği ile 21 - 23 Nisan tarihleri arasında Piazza’nın minik ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşattı.

“Küçük Bizon Kızılderili Köyü” etkinliğine katılan minikler, Kızılderililerin kostümlerini giyip, yüzlerini onlar gibi boyadı. Ata binip, ok atmayı öğrenen minikler, Kızılderili masalları ve danslarıyla eğlencenin tadını çıkarttı. Kızılderili köyünde birbirinden farklı aktivitelere katılarak, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı coşkuyla kutlayan minikler, aynı zamanda farklı bir kültürü tanımanın da keyfini yaşadı. Minikler, Kızılderili kostümleriyle bol bol fotoğraf çektirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol