Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

PİAZZA’DA EĞLENCE ZİRVESİ
 Açıldığı günden bu yana küçükten büyüğe tüm ziyaretçilerinin sosyal hayatına renk katan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Nisan ayı boyunca her hafta sonu gerçekleştireceği atölye çalışmaları ve aktiviteleriyle de çocukların gönlünü bir kez daha fethedecek. Piazza AVM Çocuk Kulübü ve Simya Koleji’nin katkılarıyla düzenlenecek.

MİNİKLER ÜCRETSİZ OLARAK KATILABİLECEK

Piazza’nın minik ziyaretçilerini bir ay boyunca oyun ve eğlencenin doruğuna çıkartacağı etkinlikler, 1 – 2 Nisan tarihlerindeki ‘Kum Boyama Atölyesi’, ‘Oyun Hamuru Atölyesi’ ve ‘Yüz Boyama Aktivitesi’ ile başladı. Nisan ayının sonuna kadar sürecek etkinlikler; 8 Nisan Cumartesi ‘Resim Ormanı Akıl Oyunu ve Kes-Yapıştır Atölyesi’, 9 Nisan Pazar ‘Kubiko Akıl Oyunu ve Kes Yapıştır Atölyesi’, 15 Nisan Cumartesi ‘Kozalak ve Taş Boyama Atölyesi’, 16 Nisan Pazar ‘Maske ve Kağıt Uçak Yapım Atölyesi’ ve ‘Taş Boyama Atölyesi’, 22 Nisan Cumartesi ve 23 Nisan Pazar ‘Müzik Atölyesi ve Kendi Müzik Aletini Tasarlama Aktivitesi’, 29 Nisan Cumartesi ‘Nasıl Öğreniyorum Atölyesi’ ve ‘Dikkatimi Topluyorum Aktivitesi’, 30 Nisan Pazar ise ‘Hangi Renk Benim Atölyesi’ ve ‘Dikkatimi Topluyorum Aktivitesi’ ile devam edecek. Piazza’ya gelen tüm miniklerin ücretsiz olarak katılabileceği etkinlikler saat 14.00, 16.00 ve 18.00’da gerçekleştirilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol