Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

PAZARCIK’TA ENGELLİ OSMAN’IN YÜZÜ GÜLÜYOR
 Geçtiğimiz günlerde Bağdınısağır mahallesinde engelli olan Osman Kadiroğlu'nun evinin önüne kadar parke yol yaptıran Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ son olarak’ta engelli vatandaş Kadiroğlu'nun evini eşi Yaprak Bozdağ ile ziyaret etmişti.

Ziyaretinde Engelli vatandaş Osman Kadiroğlu’nun sıkıntı ve sorunlarını dinleyen Pazarcık Belediye Başkan Yakup Hamdi Bozdağ, Engelli vatandaş Osman’ın tekerlekli sandalyesinin eskidiğini ve yolda giderken hareket etmesinde zorluk yaşadığını belirterek Başkan Bozdağ’dan tekerlekli sandalye istemişti.

Bu seslenişe kayıtsız kalmayan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’i Engelli vatandaş Osman Kadiroğlu’na, Akülü Tekerlekli Sandalye söz vererek Engelli vatandaş Osman’a Akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Akülü Tekerlekli Sandelye hediyesinden dolay Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’a teşekkür eden Engelli vatandaş Osman Kadiroğlu, “Allah Başkanımızdan razı olsun ifadelerini kullandı.”

Konuyla ilgili açıklamada bulun Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; Geçtiğimiz günlerde Yukarı Pazarcık'ta ekiplerimiz kilit taşı döşeme çalışmaları yaparken Osman Kadiroğlu adlı engelli vatandaşımızın kışın yağmurdan çamurdan, yazın ise toprak yol olduğu için evine gidip gelmekte zorlandığı bilgisini aldık. Bu bölgede çalışma yapan ekiplerimize talimat vererek Osman Kadiroğlu kardeşimizin evinin önüne kadar giden yolu kilitli parke taşı ile kapladık. Çalışmalarımız tamamlandıktan sonra eşim Yaprak Bozdağ hanımefendi ile birlikte Osman Kadiroğlu kardeşimizin ailesini ziyaret ettiğimizde Osman kardeşimiz Akülü Tekerlekli sandalyesinin eskidiğini ve yolda giderken zorluk çektiğini söyledi. Bende bu vesile ile Osman kardeşimize Akülü tekerlekli sandalye hediye etmeyi düşündük diyen Başkan Bozdağ, Osman Kardeşimize yeni Akülü Tekerlekli sandalyesi hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol