banner1457
Öne Çıkanlar DEVLET BAHÇELİ TEMELİMİZ SAĞLAM! Ağaç Dulkadiroğlu Belediye Meclisi

Bu haber kez okundu.

MÜSİAD BAŞKANI ÖZCAN’DAN ANKARA ÇIKARTMASI

GELİR İDARESİ BAŞKANI BEKİR BAYRAKDAR İLE GÖRÜŞME

Başkan Şerafettin Özcan, Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayrakdar ile yaptığı görüşmede, Kahramanmaraş’ın vergisel sorunlarını detaylı bir şekilde ele aldı. Özcan, mücbir sebep süresinin uzatılması, vergilerin taksitlendirilmesi ve vergi dairesi başkanlığı bina sorunu gibi konuları gündeme getirerek, bu sorunların çözümü için destek istedi.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ MEHMET ŞAHİN’E ZİYARET

Başkan Özcan, AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Şahin’i TBMM’de ziyaret etti. Görüşmede, mücbir sebep süresinin uzatılması için yapılan çalışmalara teşekkür eden Özcan, ayrıca Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayrakdar ile yapılan görüşmeler hakkında Milletvekili Şahin’e bilgi verdi.

MHP MİLLETVEKİLİ ZUHAL KARAKOÇ DORA’YA ZİYARET

MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Şerafettin Özcan, MHP Milletvekili Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora’yı TBMM’de ziyaret etti.

Başkan Özcan, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile görüşüp Kahramanmaraş’ın deprem sonrası sorunlarını ileten Milletvekili Karakoç Dora’ya teşekkür etti. Ayrıca, Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayrakdar ile yapılan görüşmeler hakkında da milletvekiline bilgi verdi.

Başkan Şerafettin Özcan’ın Ankara’da gerçekleştirdiği bu önemli temaslar, Kahramanmaraş’ın ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümüne yönelik önemli adım.

Özcan, yaptığı açıklamada, “Kahramanmaraş’ın sorunlarını ilgili makamlara ileterek çözüm arayışında bulunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1472

banner1478

banner1471