Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

KUTLU DOĞUM ÖZEL KONSERİ MEST ETTİ
 Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür ve Turizm Şube Müdürlüğü’nce Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde Kültür Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu tarafından gerçekleştirilen konserde birbirinden güzel kasideler, ilahiler yer aldı.

Sanat Yönetmeni Nebahat Konu Yılmaz’ın yönettiği konserde ses sanatçıları Asuman Demirbaş, Berrin Akbaş, Kevser Sözmen, Meltem Seyfelioğlu, Neşe Dursun Saraç, Nilgün Kabacı, Sakina Akın, Selver Yiğit, Ali İhsan Bilgin, C. Mutlu Benlioğlu, Ferhat Mutlu, H. Mehmet Avşar, Levent Eyduran, Uğur Bayrak ve Yalçın Yaman yer alırken,  ayrıca Abdulkadir Şehitoğlu, Ali Toprak, Filiz Bayraktar ve Hülya Eryetli solist olarak birbirinden güzel eserler seslendirdiler.

Saz sanatçıları Mehmet Akgün-Ud, K. Alper Uzkur-Tanbur, Ayşe Erdal-Kemençe, Ö. Ahmet Şarman-Kanun, N. Mete Şentin-Viyolensel, Merve Argın, Ahmet Taçoğlu ve Hakan Özmutlu-Ritim ile Tevfik Bilen-Ney yer aldığı Musiki Konseri Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve dua ile son buldu.

Konserin sonunda İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlı Figen Akışık’a, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Cevdet Kabakcı ise Sanat Yönetmeni Nebahat Konu Yılmaz’a birer buket çiçek takdim ederek teşekkür ettiler.

 ‘Alemlerin Sultanı’na Kutlu Doğum Haftası Özel Konseri topluca hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol