Öne Çıkanlar DUALARIMIZ ŞEREF EROĞLU İÇİN HALİL İBRAHİM SOFRASINA BUYURUN! KAHRAMANMARAŞ BBS 0-1 OFSPOR dizi MİLLİ BİLARDOCUMUZA DESTEK

Bu haber kez okundu.

KOYUNCU’DA HİZMETİN ADI ‘MÜKERREM TOLLU’
Uzun yıllar asfalt-yol konusunda sıkıntılar çeken mahalleler Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ile birlikte son dört yılda büyük bir yol kat etti. Büyükşehir yasası sonrası hizmet alanına eklenen köyler, beldelerin yanı sıra mahallelerde de belediye hizmetleri hız kesmezken,  71 mahallenin her talebine karşılık veren Erdemli Belediyesi, hizmetleriyle Koyuncu’ya da imzasını atıyor. Asfaltlama hizmeti konusunda eksiklerini tespit ettikleri mahallelerde programları dahilinde sıcak asfalt serdiklerini belirten Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu yıl Erdemli sınırları içerisinde sıcak asfaltla tanışmamış mahalle bırakmayacaklarını beyan etti.

71 MAHALLEDE HİZMET MARATONU SÜRÜYOR

Büyükşehir yasası sonrası 71 mahalleye hizmet götürmeye başladıklarını hatırlatan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, asfaltlama çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamasında; hizmet verdikleri yerleşim birimlerinin her sokağını adım adım arşınlayarak, ‘Asfaltsız mahalle kalmayacak’ sözünü yerine getirmek için Koyuncu’da da canla başla çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Havaların ısınmasıyla asfalt hizmetlerine hız verdiklerini dile getiren Başkan Tollu, “Büyükşehir yasası sonrası 71 mahalleye hizmet vermeye başladık. Söz verdiğimiz üzere Erdemli sınırları içerisinde asfaltlanmamış yol bırakmayacağız. Vatandaşlarımızın bundan zerre kadar şüphesi olmasın. İhtiyaç olan her yere asfalt hizmetini götürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

MUHTAR ARSLAN: ÖLENE KADAR BAŞKANIMIN YANINDAYIM

Sadece Koyuncu’nun değil, bütün köylerin ve beldelerin bu güne kadar böyle bir hizmet görmediğini dile getiren Koyuncu Mahalle Muhtarı Zübeyir Arslan, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun hizmetleriyle ilgili görüşlerini paylaştı. Muhtar Arslan, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ile gurur duyduğunu ifade ederek, ‘’100 tane sokağı olan mahallemizin yüzde 95’i asfaltlandı. Gerçekten çalışan bir belediyemiz var. Bu zaman kadar böyle hizmet görmedik. Bir Koyuncu değil, bütün köylerde ve beldelerde güzel çalışmalar var. Başkanımızla gurur duyuyorum. Halkımızın yanında beni hiç mahcup etmedi. Aradığımız her an telefonumuzun bir ucunda oldu. İhtiyaçlarımızı yerine getirdi. Ölene kadar başkanımın yanındayım. Allah başkanımızdan razı olsun. Her zaman bir ve beraber olmaya söz veriyorum’’ açıklaması yaptı.

HİZMETLER ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre; yol açma, genişletme ve sıcak asfalt çalışmalarının tüm yerleşim birimleri ve mahallelerde eş zamanlı devam ettiği öğrenildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol