Öne Çıkanlar ALÇAKÇA HUBUBAT HASAT BAYRAMI CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR GÖNLÜMDEN GEÇEN TEK BAŞINA İKTİDAR

Bu haber kez okundu.

KASKİ, NURHAK’TA İÇME SUYU SORUNUNU BİTİRİYOR
 Son yıllarda kuraklığın etkisiyle su kaynaklarında meydana gelen azalmalar nedeniyle Kullar Mahallesinde özellikle yaz aylarında vatandaşların yaşadığı içme suyu sorununu çözmek üzere çalışma başlatan KASKİ, Kullar Mahallesinin mevcut içme suyu kaynağına ek olarak dört kilometrelik isale hattıyla yeni bir kaynak suyu ilave ediyor. Ayrıca Kullar Mahallesinde iki adet deponun bakım onarımı yapılarak içme suyu sorunu tamamen çözülmüş olacak.

BARIŞ, ZİLLİHAN VE DEĞİRMENKAYA’DA DA İÇME SUYU SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

KASKİ Genel Müdürlüğü, kurulduğu günden itibaren Kahramanmaraş il genelinde olduğu gibi Nurhak ilçesinde de çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Nurhak’ta yaklaşık 50 kilometrelik içme suyu ve kanalizasyon alt yapısı tamamlandı. Bu yıl içerisinde yapılacak çalışmalarla birlikte Barış, Zillihan ve Değirmenkaya Mahallelerinde de içme suyu sorunu çözülecek, böylece Nurhak ilçesinin tüm mahalleleri kesintisiz olarak içme suyuna kavuşmuş olacak.  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol