banner1451
Öne Çıkanlar KAVGADAN BERABERLİK ÇIKTI! AKKURT OKULLADA GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLİYOR SİZİ MAHCUP ETMEM! DEMOKRASİMİZİN ZENGİNLİĞİ BUDUR

Bu haber kez okundu.

KAHRAMANMARAŞ’TA GERİ DÖNÜŞÜMLÜ MALZEMELERDEN KÜTÜPHANE YAPILDI

Bu kapsamda ilimizde geri dönüşümlü malzemeler ile Dulkadiroğlu Kanuni Ortaokulu ve Onikişubat Kahramanmaraş Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi’nde kurulmuş olan kütüphanelerin açılışı gerçekleştirildi.

Günün ilk açılışı Kanuni Ortaokulu’nda yapıldı. Burada yapılan açılış programına İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, Müdür Yardımcıları Akif Bulut ile Mehmet Üzüm, Şube Müdürü Ali Kaya, okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

Kütüphane açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, kütüphaneyi gezerek öğretmenler ile sohbette bulundu. Ardından sınıflarda ve tören alanında öğrenciler ile bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, öğrencilere başarılı bir eğitim ve öğretim dönemi diledi.

Günün ikinci açılışı ise Kahramanmaraş Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

Kütüphane açılışları ile ilgili konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, geri dönüşümün büyük bir avantaj ve tasarruf sağladığını belirterek, “Özellikle eğitim kurumlarımızda geri dönüşümlü malzemeler ile kütüphane oluşturmak, eğitim adına çok anlamlı bir faaliyet oldu. Bu gibi tasarruf odaklı çalışmaların artması bizleri çok memnun edecektir.” dedi.

Açılışın ardından kütüphane gezilerek program sonlandırıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol