banner1451
Öne Çıkanlar TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN SANİBEY BARAJI ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU sosyal hayat dizi DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ

Bu haber kez okundu.

HAYAT KURTARAN ADIM ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNDEN GELDİ

Gece gündüz demeden 3 vardiya şeklinde mesaiye devam eden karla mücadele ekipleri en son Küçüksır Mahallesinde ambulansın ulaşamadığı hastayı dozerin kepçesinde ambulansa kadar taşıdı.

ARAÇLAR KARLA MÜCADELE MESAİSİNDE

Ambulansın ulaşamadığı adreste bulunan hasta için yolları açan iş makinesi, hastayı bulunduğu adresten sağlık ekipleriyle birlikte dozerin kepçesinde ambulansa kadar taşıdı.

Yakacağı biten başka bir yaşlı çifte de fondan sağlanan yakacağın ulaştırılması için ekiplere yolları açan Onikişubat Belediyesi karla mücadele araçları sahada mesaisini sürdürüyor.

MUHTARDAN BAŞKAN MAHÇİÇEK’E TEŞEKKÜR

Küçüksır Mahalle Muhtarı Fatih Bacak, bu acil durumda kendilerini yalnız bırakmayan Onikişubat Belediyesine, Başkan Hanefi Mahçiçek’e ve 112 Acil servise teşekkürlerini iletti.

Vatandaşların taleplerine duyarsız kalmayan Onikişubat Belediyesi bugüne kadar sosyal medya ve çağrı merkezine gelen 6 bin talebe yetişmeye çalışıyor. İlçe merkezinde tüm ara yolları açmış durumda, kırsal mahallelerde de çalışmalarına devam ediyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol