Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN DR. NİMET YILMAZ GÖREVE BAŞLADI SÜFYAN EMİROĞLU İMDADIMIZA İTFAİYE YETİŞTİ İLK SÜRPRİZ FIRAT GÖRGELDEN

Bu haber kez okundu.

GÖKSUN BELEDİYESİ’NDE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI

Bahçelievler mahallesinde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, çalışmalara büyük bir hızla devam edip, yayla kenti Göksun’u hızla geliştirmeye gayret edeceklerini söyledi.

Göksun Belediyesi olarak yaz kış, gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Aydın, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Bahçelievler mahallemiz süratle gelişen bir mahallemiz. Çalışmalarına geçen yıl başlanan doğal gaz şebeke çalışmalarının tamamlandığı Akmazlar parkı civarında eksik kalan yolları tamamlamaya gayret ediyoruz. Her alanda planlamalarımız doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyor. Kırsal mahallelerde stabilize çalışmalarımız, merkezde doğal gaz, sıcak asfalt ve imar çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah bunun arkasından kentsel dönüşüme devam edeceğiz. Malumunuz olduğu üzere ülkemizde koronavirüs ile ilgili mücadeleden dolayı belediye hizmetlerimiz biraz rölantide kalmıştı ama yeniden çalışmalara hızla vererek kaldığımız yerden devam ediyoruz.”

Tüm Göksun halkına sağladığı destekten dolayı teşekkür ettiğini dile getiren Başkan Aydın, “Gerek belediye hizmet binamızın gerekse önünden geçen Göksu çayına kanal yapımında çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı göstermiş oldukları tahammül ve sabra çok çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun. Ayrıca diğer hizmetlerimiz de bize destek olan Göksun’umuzun tüm sivil inisiyatifine ve kamu görevlilerine de şükranlarımı arz ediyorum. Durmak yok Allah'ın izniyle her şartta hizmete edeceğiz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol