banner1451
Öne Çıkanlar TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN SANİBEY BARAJI ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU sosyal hayat dizi DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ

Bu haber kez okundu.

GENÇ NESİL BİLİŞİM GÜNEŞİ- ÇOCUKLARINA KARŞI

Yıllar Önce Beton Zeminde Hentbola başlayan ve yeni dönemde Genç Nesil Bilişim Spor Kulübü çatısı altında bir araya gelen Kahramanmaraş’ın Altın Kızları Bölgesel Terfi Liginden 2. Lige adına sahaya çıktı ve gruplarında 2. Olarak adını 2. Lige yazdırması ile 2021-2022 Sezonunda 2. Ligde mücadele eden, BESYO mezunu 7 genç ekibin kurduğu Kahramanmaraş Genç Nesil Bilişim Spor Kulübü Osman Sayın Spor Salonunda Ligde kalma maçı mahiyetindeki önemli bir maça çıkıyor.

 Kahramanmaraş’ta Yıllar Önce Beton Zeminde Hentbola başlayan Altın Kızlardan oluşan Genç Nesil Bilişim Spor Kulübü Şanlıurfa’da toprak sahada hentbol oynayan Güneşin Çocukları GSK ile saat 13.00’da Kahramanmaraş Osman Sayın Spor Salonunda saat 13.00’da Puan arayacak. Her iki takımında Puana ihtiyacı olduğu maçta Kahramanmaraş ekibi puan alıp Ligde kalmanın hesaplarını yapıyor. Yenilikçi ve Genç Nesil’e hitap etmeye çalışan ve amacı 7’den 70’e spor yaptırmak ve başarıya odaklı olan BESYO mezunu genç 7 kişinin kurmuş olduğu Genç Nesil Bilişim Spor Kulübü Hentbol takımı Kahramanmaraş’ın Altın Kızlar topluluğunu bir araya getirerek şampiyonluğa ulaşmış ve Kahramanmaraş’a Hentbolda var olduğunu göstermişti.

Hentbolda tarih yazan tecrübe yumağı Genç Nesil Bilişim Spor Kulübü Derneğinin başkanlığını Osman Doğru, As Başkanlığı’nı M. Mahfuz Erkan, Genel Sekreterliğini Berkay Bozoğlu, Muhasip (Sayman) Gülnur Akgöz, Spordan Sorumlu yönetici Zeynep Kerküt, Mehmet Oğulluk, Medyadan sorumlu Emine Kazıcı ve Nurgül Akyol, Gençlik faaliyetleri sorumlusu M. Mafuz Erkan Betül Kitiş’in yaptığı Onur kurulu Başkanlığını İlhan Bozoğlu’nun üstlendiği Genç Nesil Bilişim Spor Kulübü Derneği Hazırlıklarını galibiyet hesapları yapmaya başladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol