banner1470
banner1473
Öne Çıkanlar BİR ÇOCUK BİR TEBESSÜM KAMPANYASI TEOG ŞAMPİYONLARINDAN ZİYARET MHPLİ BAŞKAN AKPINARDAN ÜNALA SERT CEVAP! Din görevlileri GÜÇLÜ HÜKÜMETE İHTİYAÇ VAR

Bu haber kez okundu.

GENÇ MÜSİAD’DA NÖBET DEĞİŞİMİ

MÜSİAD Konağı’nda yapılan Genel Kurula, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Milletvekili Cihat Sezal, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel ve MÜSİAD ailesinden yöneticiler ve üyeler katıldı.

4. Genç MÜSİAD Genel Kurulda mevcut Genç MÜSİAD Başkanı Samet Beşen, görevi Harun Kılıç’a devretti.

Genel kurulda konuşan Kılıç, “Öncelikli olarak kahraman şehrimizde yaşayan geleceğin daha yaşanabilir bir Türkiye olması için her geçen gün kendini geliştiren sağlam temelli gençlerimizle birlikte öncülük edebilme görevini bana layık gören tüm genç MÜSİAD’lı Kardeşlerime ve büyüklerime şükranlarımı sunuyorum. Benden önce görev yapan tüm başkanlarıma ve yönetim kurulu üyelerine tüm emekleri ve göstermiş oldukları gayretleri için teşekkürü bir borç bilirim. Bayrak değişimi olan bu süreçte biz de yeni ekip arkadaşları olarak Genç MÜSİAD’ın ilkeleri arasında bulunan, gençlerimizin toplumsal dayanışma ve paylaşma kültürünü geliştirerek, gençliğin sosyal ve ekonomik düzeyini yükseltip, geleneğe bağlı genç ve şuurlu bakışı ortaya çıkarmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Genç MÜSİAD Kahramanmaraş olarak şehrimizde yaşayan, toplumun kültür değerlerine, ticaret ahlâkına bağlı ve saygılı; çağın gerektirdiği girişimci ruha sahip; ilkelerinden taviz vermeden gelişmeyi hedefleyen; meslekî birikimi ve çağdaş donanımıyla, işadamı ya da üst seviyede yönetici olma istidadı taşıyan tüm gençlerimizi bu çatı altında buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1462

banner1463

banner1464

banner1465

banner1466

banner1469

banner1472

banner1474

banner1478