Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

 ERDEMLİ KARGICAK’DA SICAK ASFALT ÇALIŞMASI
 Erdemli Belediyesince yürütülen sıcak asfalt hizmetlerinde ilçenin her köşesinde çalışmaların sürdürüldüğü bildirildi. Erdemli Belediyesi ekiplerinin gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Belediye ekiplerinin şu anda Kargıcak Mahallesi Bağ Yolu mevkiinde çalıştıklarını söyledi. Erdemli Belediyesinin yol hizmetinde rakip tanımadığının altını çizen Başkan Tollu, ilçe tarihine bakıldığı zaman bu durumun çok net görülebileceğini ifade etti.

Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “Mahallelerimiz bu zamana kadar alamadıkları hizmeti bizimle almaktadırlar. Vatandaşımız bu durumundan gayet memnun, bunu yaptıkları dualarla ortaya koyuyorlar. Onların hayır duaları bizim için ayrı bir motivasyon oluyor. Bu motivasyon ve azimle insan olan her yere insanların ihtiyacı olan tüm hizmetleri götürmeye devam edeceğiz ” dedi.

Yol hizmetinin en öncelikli hizmet olduğuna vurgu yapan Tollu, yolun medeniyet göstergesi olduğuna dikkat çekti. Belediye Fen İşleri Müdürlüğünden alınan bilgilere göre asfalt çalışmalarının Erdemli’nin çeşitli mahallelerinde eş zamanlı olarak sürdürüldüğü ve bir yıl içerisinde Erdemli’de asfalt sorununun kalmayacağı öğrenildi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol