Öne Çıkanlar ALÇAKÇA HUBUBAT HASAT BAYRAMI CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR GÖNLÜMDEN GEÇEN TEK BAŞINA İKTİDAR

Bu haber kez okundu.

ERDEMLİ BELEDİYESİNDE BÜYÜK TEMİZLİK ATAĞI
 Erdemli Belediyesi Temizlik ve Çevre Koruma Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde sürdürülen hijyen çalışmalarıyla tüm cadde ve sokaklarda büyük bir temizlik atağı başlattı. Çöp konteynırları önce yıkanıyor, daha sonra özel hazırlanmış bir solisyonla dezenfekte ediliyor. Erdemli’nin daha ferah bir yaz mevsimi geçirmesi adına bu tür dezenfekte çalışmalarının sinek, haşerat ve kötü kokunun engellenmesi için çok önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Tollu, çalışmaların yoğun bir tempoda, periyodik olarak her ay yapılan çalışmalara ilave olarak daha dikkatli ve özenle yapıldığını belirtti. Erdemli’nin daha yaşanabilir bir kent olabilmesi için en ince ayrıntıları bile gözden geçirerek çalışmaları yürüttüklerini dile getiren Tollu, “ferah, temiz ve yemyeşil bir Erdemli için çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürüyor” dedi. 

Belediye ekiplerinden alınan bilgilere göre çöp bidonu temizliği ve dezenfektasyon işinin periyodik olarak yapıldığı, buna ilave olarak da Erdemli genelinde tüm sokakların yıkanarak ilaçlandığı bildirilirken, ekipler vatandaşlardan, ilçenin daha sağlıklı ve temiz bir görünüme kavuşması adına, yapılan çalışmalara sahip çıkılması, çöplerin çöp kenarlarına değil de bidonların içine atılması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemle arz ettiler. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol