Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

DULKADİROĞLU'NDAN BAHAR TEMİZLİĞİ
 Yoğun yağış altında geçen kış aylarının geride kalmasıyla Dulkadiroğlu Belediyesi Çevre ve Temizlik ekipleri de harekete geçti. Her yıl düzenli olarak kırsal mahallelerde yağışın getirdiği çöpleri büyük bir özenle temizleyen Dulkadiroğlu Belediyesi Çevre ve Temizlik ekipleri, temiz bir Dulkadiroğlu için gece gündüz çalışmayı sürdürüyor.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, özellikle kırsal alanların kış aylarında yoğun yağış nedeniyle çok fazla kirlendiğini hatırlattı. Bu konuyla ilgilenen özel bir ekip oluşturduklarını ifade eden Başkan Okay, konuyla ilgili sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Tertemiz bir Dulkadiroğlu için yoğun bir çalışma içerisine girdik. Özellikle kırsal alanlarımızda bu çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Kış aylarında yoğun yağışların getirdiği çöpleri büyük bir özenle ekiplerimiz temizliyor. Bunun yanı sıra tüm boş alanlar çevre kirliliği oluşmaması için ekiplerimiz tarafından tertemiz hale getiriliyor. Bu çalışmalarımız merkez mahallelerimizde dört mevsim devam etmektedir. Kırsal alanlarda da mevsimin el verdiği sürece çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Temizlik konusundaki hassasiyetimizi her zaman vurguladık. Bundan sonraki süreçte de aynı hassasiyeti göstererek vatandaşlarımıza yakışır bir Dulkadiroğlu oluşturacağız."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol