Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN MAHÇİÇEK: “CAN VEREREK BU TOPRAKLARI BİZE VATAN YAPAN ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ”
 Şehitliğin; Peygamberlikten sonra gelen en yüce makamlardan biri olduğunu belirten Başkan Mahçiçek, Allah’ın dinini yüceltmek, vatanın ve milletin namusunu korumak için can veren tüm şehitleri gönüllerde yaşattıklarını kaydetti. Mahçiçek, mesajında şu düşüncelere yer verdi:

“Sevgili hemşehrilerim, millet olarak asırlardır mücadele içerisindeyiz. İnancımız, mukaddesatımız ve yaşadığımız vatan toprakları için her daim savaş vermekteyiz.

Hepimiz biliriz, Rabbimizin insanoğlu için bahşettiği en önemli makamlardan birisi hiç kuşkusuz şehitliktir. İ’lây-ı Kelimetullah davasını yaşam felsefesi haline getiren milletimiz de, asırlardır bu kutlu yolun en büyük yoldaşları olmuş, yüce Allah’ın rızasını kazanmak için, vatan için, namus için can verip, şehadet şerbeti içmişlerdir.

Tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle, şükranla ve özlemle anıyoruz. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. Sizleri hak ettiğiniz yerde, gönüllerimizde yaşatacağız.” 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol