banner1451
Öne Çıkanlar KAVGADAN BERABERLİK ÇIKTI! AKKURT OKULLADA GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLİYOR SİZİ MAHCUP ETMEM! DEMOKRASİMİZİN ZENGİNLİĞİ BUDUR

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÜNGÖR: “ŞEHRİMİZ İÇİN EN İYİYİ HEDEFLİYORUZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, şehir genelinde gerçekleştirilecek yatırımlarla ilgili Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Program kapsamında ilk olarak AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Milletvekili Ahmet Özdemir, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel ile AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı’nın yer aldığı istişare toplantısı gerçekleştirildi. Türkiye Belediyeler Birliği Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programda Yeni Stadyum, Kale ve Ulu Camii Çevresi Kentsel Tasarımı, Kültürpark’ın Dönüşümü ve Valilik Meydanı ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Güngör, “Bugün Grup Başkanvekilimiz Mahir Ünal, İçişleri Komisyon Başkanımız Celalettin Güvenç, Milletvekilimiz Ahmet Özdemir, İl Başkanımız Fırat Görgel ve Gençlik Kolları Başkanımız Feyzullah Eren Aşçı’nın yer aldığı programda Kahramanmaraş’ımız için planladığımız yeni yatırımların bilgilendirme toplantısını gerçekleştirdik. Yeni stadyum, kale ve çevresinin kentsel tasarımı, Kültürpark’ın dönüşümü ve Valilik Meydanı ile ilgili projelerimizde güncel süreçler ile ilgili bilgilendirmelerde bulunduk” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol