banner1451
Öne Çıkanlar SAHİPSİZ BİR ŞEHİRDE YAŞIYORUZ! engelli K.MARAŞ BBS 3-0 NİKSAR BELEDİYE KUTSİ MESLEK KOMİTELERİNİN ENFORMASYONU ÇOK ÖNEMLİ…

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÜNGÖR GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Göksun’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel ve Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ın da yer aldığı ziyaretlerde Başkan Güngör ile olarak ilçede devam eden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası proje alanı ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Büyükşehir Belediyemizin ilçe hizmet birimleri için güzel bir projeyi hayata geçiriyoruz. Gerek itfaiye teşkilatımız gerekse birimlerimiz vatandaşlarımıza daha modern binalarda hizmet verecek” dedi. Başkan Güngör saha incelemesinin ardından Büyükşehir Belediyesi Millet Konağı Kütüphanesi’nde gençlerle bir araya geldi. AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel ve Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ile gençlerle sohbet eden Başkan Hayrettin Güngör, eğitim hayatlarında başarı diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol