Öne Çıkanlar ALÇAKÇA HUBUBAT HASAT BAYRAMI CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR GÖNLÜMDEN GEÇEN TEK BAŞINA İKTİDAR

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ÇELEĞEN HASTALARA MORAL OLDU
 Hastane Yöneticileri tarafından karşılanan Başkan Çeleğen, tedavi gören hastalara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileğinde bulundu. Başkan Çeleğen, hastane personeline de çalışmalarında kolaylık ve başarı diledi.

Ziyaret ettiği her hasta ile sohbet eden ve sağlık durumları hakkında bilgi alan Nursi Çeleğen , "Öncelikle tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Bugüne kadar hemşerilerimizin iyi günlerinde de kötü günlerinde de yanlarında olmaya gayret ettik. Allah hastalarımıza en kısa zamanda şifa vererek sevdikleriyle birlikte olmalarını nasip etsin. Hastalarımız, hastalıklarından dolayı yatağa bağlanınca sevdiği insanların ziyaretlerine gelmelerini beklerler. Bizde onları yalnız bırakmayarak, moral verelim istedik İnsanın en önemli değerlerinden birinin de sağlık olduğuna vurgu yapan Çeleğen, "Sağlıklıyken sağlıklı kalabilmeyi başarmak önemlidir. Ancak hastalık da sağlık da insan içindir. Hasta ziyareti ise bizim kültürümüzün en güzel örneklerinden biridir. Bu vesileyle tedavi gören hastalarımıza acil şifalar diliyorum.

Sağlığın insanın en büyük hazinesi olduğuna dikkat çeken  Başkan Çeleğen Sözlerine Şu şekilde devam etti ," Bazen beklenmedik rahatsızlıklar insan hayatını önemli ölçüde etkileyebiliyor. Ama hayata küsmeden, en olumsuz şartlarda bile hep yapılabilecek güzel şeylerin olduğunu düşünerek hareket etmemiz gerekir. Bizler vatandaşların iyi günde olduğu kadar, kötü günde de yanlarında olmalıyız. Cenab-ı Allah tüm hastalarımıza acil şifalar versin Hekimlerimize, sağlık görevlilerimize ve hastane personeline görevlerinde başarı diliyorum" dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol