Öne Çıkanlar dizi ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR! TÜRKİYE GENELİ 5 BİN 801 KİŞİYİ ELEDİ öneri BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İŞKUR FARKI

Bu haber kez okundu.

AVUKATLAR, BARO İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARADA

Kahramanmaraş Barosu tarafından “5 Nisan Avukatlar Günü” dolayısıyla, geleneksel olarak yapılan iftar programı düzenlendi. İftara baro meslektaşları, aileleri, Hakim ve Cumhuriyet Savcıları, İcra Müdür ve Müdür Yardımcıları katıldı.

TARİHİN EN KADİM MESLEĞİDİR AVUKATLIK

Baro Başkanı Av. Muhammet Burak Gül, iftar sonrası yaptığı konuşmada, “Ramazan ayının manevi ikliminde bir araya gelmekten mutluluk duyduk. 5 Nisan Avukatlar Günümüz kutlu olsun. Avukatlık tarihin en kadim mesleklerindendir. Mesleğimizin içinde olduğu bir takım sorunları beraber yaşıyoruz, ancak birlik ve beraberlik duygusu içerisinde bu sorunların üstesinden birlikte geleceğine olan inancımızı her zaman olduğu gibi burada sizlerin huzurunda bir kez daha ifade etmek istiyorum. Bu vesileyle Ramazan ayınızı tebrik ediyor, davetimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

İftar programında ayrıca 5 Nisan Avukatlar Günü münasebetiyle geleneksel olarak düzenlenen spor oyunlarında dereceye giren meslektaşlara ödülleri takdim edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol