banner1451
Öne Çıkanlar TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN SANİBEY BARAJI ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU sosyal hayat dizi DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ

Bu haber kez okundu.

ANA ARTERLERE HIZLI MÜDAHALE

Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde yol bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kış şartlarıyla mücadele eden Büyükşehir Belediyesi diğer taraftan şehir genelinde etkili olan yağışlar nedeniyle deforme olan ana arter, bulvar, cadde, sokak ve kavşaklarda soğuk asfalt yama uygulaması gerçekleştiriyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı koordinesindeki ekipler tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda deforme olan ve ulaşıma engel teşkil eden yıpranmalar tespit ediliyor. Tespit edilen bölgelerde soğuk yama uygulaması gerçekleştirilerek deforme olan kısımlar onarılıyor.

TÜM EKİPLERİMİZLE SAHADAYIZ

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’ndan çalışmalara ilişkin yapılan açıklamada, “Tüm ekip ve personelimizle şehir genelinde çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Kış şartlarıyla mücadele kapsamında bir taraftan kırsal mahallelerimizde kar küreme, tuzlama ve solüsyon uygulamalarımız devam ederken diğer taraftan da yağışlar sonrası arterlerimizde oluşan ve ulaşımda aksamalara neden olabilecek yerlerde bakım onarım çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Yaya ve araç trafiğini güvenli daha konforlu hale getirmek için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” ifadelerine yer verildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol