banner1483
Öne Çıkanlar SİNEKLE MÜCADELEYE DEVAM… MARAŞGÜCÜ TÜRKİYE 3.SÜ KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI KSÜ TANITIM FİLMİ BASINA TANITILDI TOPLU KONUTLARIN TEMELİ

Bu haber kez okundu.

ALPEDO GÜNGÖREN ŞUBESİ AÇILDI

Güngören Tramvay yolu üzerinde Akıncılar ve Soğanlı durakları arasında İlgi hastanesine 300 metre mesafede Mareşal Çakmak Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi 81 Numara da doğanın en tatlı armağanı ALPEDO Kahramanmaraş satış noktası açıldı.

İstanbul Güngören Kent Konseyi ve KENT MARAŞ-DER Genel Başkanı Bilal Ardıç’ın kardeşi Maraş Paça’nın eski ustası Adem Ardıç tarafından açılan ALPEDO Kahramanmaraş Güngören doğal dondurma severlerin uğrak noktası olmayı hedefliyor. Tramvay ve araç yolu üzerinde yer alması hasebiyle günlük yoğun bir insan trafiğinin yaşandığı lokasyon Marka Dondurma noktalarının da öncüsü olacak.

HELAL GIDA VE MARAŞ DONDURMASI

ALPEDO Kahramanmaraş Güngören İşletmeci Adem Ardıç gazetemize yaptığı açıklamada 14 çeşit meyveli reyon dondurma ikili dövme Kahramanmaraş dondurma ve çok çeşitli hediyelik paket dondurmalarımızla satışına başladık. Merdiven altı değil “HELAL GIDA ve MARAŞ DONDURMASI” sertifikalı Marka Dondurma satışı yapıyoruz. Müşterilerimiz ne yediğini bilecek. Biz dondurma satıyoruz dedi.

Mekânın daha ilk günden müdavimleri oldu. Kahramanmaraş’ımızın ve bölgenin tanınmış simaları her akşam cadde üzerinde sınırlı sayıda olan masalarda Kahramanmaraş dondurması eşliğinde hasbihal ediyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol