Öne Çıkanlar ALÇAKÇA HUBUBAT HASAT BAYRAMI CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR GÖNLÜMDEN GEÇEN TEK BAŞINA İKTİDAR

Bu haber kez okundu.

ALİ AYDIN’IN BABASI HALİL AYDIN EBEDİYETE UĞURLANDI.
    Aslen Aydınlılar (Yörükler)’den  olup Namık Kemal Mah. Oturan Saçıkara Mullaali Mustafa oğlu, İbrahim Süleyman  Mehmet,  merhum Gazİ Aydın’ın  abisi, Namık Kemal Mahallesi Eski muhtarı Mustafa ve  Nasıf Aydın babaları, KSÜ tarih öğretim görevlisi Halil Aygan, Mustafa Aygan ve Ali Aydın’ın babası Çırçırcı Halil Aydın, bu gün defnedildi.

      Ali Aydın’ın babası Halil Aydın Rıdvan Hoca Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Şeyhadil Mezarlığı’nda defnedilerek ebediyete uğurlandı.

     Rıdvan Hoca Camisinde kılınan cenaze namazına,  Cenazeye Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Genel Merkez Parti içi Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Uğur Dilipak, Ak Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi metin Doğan, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati okay, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, AK Parti Dulkadiroğlu işçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı Sebuk Tekin Alpaslan, Dulkadiroğlu Belediye Meclis üyeleri, Vakıf ve Dernek Yöneticileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, Yörükler ve çok sayıda sevenleri ve dostları katıldı.

Merhum Halil Aydın’ın defnedilmesi sonrasında sevenleri ve dostları Rıdvan Hoca Camii avlusundaki taziye yerine giderek taziyelerini ilettiler.

   Bizde Başta Ali Aydın olmak üzere, tüm yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol