Öne Çıkanlar ALÇAKÇA HUBUBAT HASAT BAYRAMI CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! GÖNLÜMDEN GEÇEN TEK BAŞINA İKTİDAR SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR

Bu haber kez okundu.

AFŞİN BELEDİYESİNİN ‘R4BIA PARKI AMFİ TİYATRO VE MİNİ KONSER ALANI’
 Rabia parkımızda inşaatına başladığımız amfi tiyatro ve konser alanındayız. İnşallah burada çalışmalarımızı iki ay gibi bir sürede bitirmeyi hedefliyoruz. Burada tamamlayacağımız çalışmalarımız ile 2 bin kişilik bir alana sahip oluşturmuş olacağız. Yine Afşin’imizde bulunan tüm okulların, devlet dairelerinin ve belediyenin sosyal donatılar ile birlikte tüm etkinliklerini yapabileceği güzel bir tesise kavuşmuş olacağız. Devam eden bu tesisimiz ve tematik parkımız ile birlikte aşağı yukarı 86 dönümlük Rabia parkındaki yaşam merkezimiz tamamlanmış olacak. Bu merkezimizde dediğimiz gibi eğitim, kültür, spor fonksiyonları ile gezinti ve dinlenme alanlarımıza yer verdik. Hemşerilerimizin rahat nefes alabildikleri ve zaman geçirebildikleri bir alanımızda bu seneki yapacağımız çalışmalar ile Rabia Parkımızdaki alanların tamamını bitirmeyi hedefliyoruz. Afşin’imize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Rabia Parkı, “Tematik Park” ile bir başka güzel olacak…

Tematik park çalışmalarının tamamlandığında Afşin ve bölgede bir ilk olacağını ifade eden Başkan Güven sözlerini şöyle sürdürdü, “Rabia Parkımızın içerisine Tematik Park oluşturuyoruz. İnşallah bu güzel çalışmayı da vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Burada görsellik ön planda olacak ve vatandaşlarımız buraya stres atmak, rahatlamak için gelecek. Üst yapı çalışmalarımızın yanı sıra Kültürel ve Sosyal alanlarda da 2017 yılını en iyi şekilde değerlendirip birçok hizmeti vatandaşlarımızla buluşturmak istiyoruz” açıklamasında bulundu” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol