banner1451
Öne Çıkanlar TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN SANİBEY BARAJI ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU sosyal hayat dizi DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ

Bu haber kez okundu.

18 MAHALLE İÇİN YENİ KÖPRÜ İNŞA EDİLECEK

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde ulaşım yatırımlarını hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Dulkadiroğlu ilçesi Bulanık Mahallesinde bulunan, deforme olduğu için ulaşımda sorun teşkil eden ve ekonomik ömrünü tamamlamış 46 yıllık köprünün yıkım çalışmalarına başladı. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı koordinesindeki ekipler tarafından, yıkım çalışmalarının tamamlanmasının ardından bölgeye 16 metre uzunluğuna ve 12 metre genişliğe sahip çift şeritli yeni köprü inşa edilecek.

MUHTAR KAYA’DAN TEŞEKKÜR

Bulanık Mahalle Muhtarı Ökkeş Kaya, “Mahallemizi Çağlayancerit ilçesine bağlayan 46 yıllık köprü ekonomik ömrünü doldurmuş ve artık kullanılamaz hale gelmişti. Durumu Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör’e arz ettik. Sağ olsun Başkanımız da ilgileneceğini söyledi ve ekipler çalışmalara başladı. Çalışmalar tamamlandığında 18 mahalleye hizmet veren köprümüz daha modern ve kullanışlı bir hale getirilmiş olacak.  Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör olmak üzere emeği geçen herkese mahallem ve şahsım adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol