banner1451
Öne Çıkanlar SAHİPSİZ BİR ŞEHİRDE YAŞIYORUZ! engelli K.MARAŞ BBS 3-0 NİKSAR BELEDİYE KUTSİ MESLEK KOMİTELERİNİN ENFORMASYONU ÇOK ÖNEMLİ…

Bu haber kez okundu.

ŞALVAR GÜREŞİ DÜNYA ŞAMPİYONASI

Büyükşehir Belediyesi, uluslararası bir spor etkinliğine daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dünya Etnospor Konfederasyonu ve Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu koordinasyonunda 6 Şubat Pazar günü kentte Şalvar Güreşi Dünya Şampiyonası düzenlenecek. Merkez Spor Kompleksi’nde saat 10.00’da start alacak şampiyonaya; Arnavutluk, Bosna Hersek, Kanada, Jamaika, Kırgızistan, Moğolistan, Ruanda, Afganistan, İran, Azerbaycan, Rusya, Japonya, Almanya, KKTC, Brezilya, Gürcistan, Özbekistan, Bangladeş ile özerk cumhuriyetler ve bölgeler dahil olmak üzere 40 farklı ülkeden 300 sporcu katılacak.

ŞAMPİYONLAR GÖRSEL ŞÖLEN YAŞATACAK

Düzenlenecek şampiyonaya sporseverlerin yakından tanıdığı isimler de katılacak. Şampiyonada ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atan İsmail Balaban, Recep Kara, Fatih Atlı ve Osman Aynur gibi sporcular da yer alacak. Müsabakalarda yer alacak profesyonel sporcular izleyenlere görsel bir şölen sunacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol