Öne Çıkanlar DUALARIMIZ ŞEREF EROĞLU İÇİN HALİL İBRAHİM SOFRASINA BUYURUN! dizi KAHRAMANMARAŞ BBS 0-1 OFSPOR BATIPARK ER MEYDANI

Bu haber kez okundu.

OKÇULUK’TA YAPILAN ÇALIŞMALAR MEYVE VERMEYE BAŞLADI
 Başarılı sporcularımız, Antrenörleri Fatih Küçük ve 1.lik elde eden sporcumuz Sare Naz Kabakcı’nın Babası Mücahit Kabakcı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı makamında ziyaret ettiler. İl Müdürü KABAKCI sporcularımızı ve antrenörünü ayrı ayrı tebrik ederek sporcularımıza spor malzemesi hediye etti.

             İl Müdürü Kabakcı burada yaptığı açıklamada şunları söyledi; ”Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde 2017 yılında başlattığımız Okçuluk branşı kısa zamanda büyük ilgi gördü. 12 Şubat Kompleksi içerisinde Olimpik Okçuluk Merkezi oluşturduk çok nezih ve kullanışlı bir Okçuluk antrenman salonu oldu. Merkezde Yaz Spor okulları ve 12 ay boyunca yüzlerce çocuğumuz uzman Okçuluk antrenörümüzden eğitim aldı. Sonuç olarak katıldıkları ilk ulusal turnuvadan dereceler aldılar. Şimdi Okullarda yapacağımız Yetenek taraması ile daha fazla çocuğumuza ulaşacağız ve önümüzdeki yıllarda bu çocuklarımız gibi daha birçok yeteneği ülke sporcumuza kazandıracağız. Bu anlamda ilk adımız atan bu Okçularımız elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik ediyor ve başarılarının devamını temenni ediyorum.” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol