banner1457
Öne Çıkanlar ELBİSTAN ORTAOKULU DOLU DİZGİN ANIZ YANGINLARI HAYATI TEHDİT EDİYOR CHP AK PARTİ YAKIŞANI YAPIYOR ILICA YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

Bu haber kez okundu.

ÇANAK, “PROFESYONEL TAKIMLARDA ANTRENÖRLERİMİZİN GÖREV YAPMASI BİZİ MEMNUN EDİYOR”
 TÜFAD Başkanı Mesut Çanak yazılı bir açıklama yaparak, Kahramanmaraş’ta sporun ve futbolun gelişmesi ve başarıların ortaya çıkması için hizmet ettiklerini ve bunun için mücadele verdiklerinin altını çizerek, Kahramanmaraşlı antrenörlerin sadece Kahramanmaraş'ta değil Türkiye'nin birçok yerinde de antrenörlük yapmalarından büyük gurur duyacaklarını ifade etti.

Çanak, daha önceki yıllarda Kahramanmaraşlı Antrenör arkadaşların diplomalarını yeniletmesi için Gaziantep iline gittiklerini ve 2008 yılında büyük uğraşlar sonunda TÜFAD Kahramanmaraş Şubesini hayata geçirdiklerini belirterek şöyle konuştu: “2008 yılında Kahramanmaraş TÜFAD şubesini şehrimize kazandırdık. Artık Antrenör arkadaşlarımız başka şehirlere gidip, oradaki seminerlere katılmaktan kurtuldular. O yıllarda Kahramanmaraş’ta Antrenör sayısı 25’li sayılardaydı, ama şimdi görüyoruz ki şehrimizde 120 tane diplomalı futbol Antrenörümüz var, bu sayı günden güne artıyor ve Kahramanmaraşspor ve Büyükşehir Belediyespor takımlarında Kahramanmaraşlı Antrenörlerimiz görev yapıyorlar. Bunlara örnek olarak, Kahramanmaraşspor’da İzzet Kazancı, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’da Fethi Çokkeser, yardımcıları Halil Yücel, Ramazan Boşnak’tır. Bu Antrenörlerin burada görev yapmaları bizi TÜFAD olarak ziyadesi ile memnun ediyor. İnşallah buradan çıkıp diğer illerde ve daha üst liglerde Kahramanmaraşlı Antrenörlerin görev alması bizleri bir hayli daha sevindirecektir. Tabi bu uzun bir süreç alabilir, çok emek verilmesi lazım. Bizde TÜFAD olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1484

banner1478

banner1471