Öne Çıkanlar TABELALARIYLA BİRLİKTE KADERLERİ DE DEĞİŞTİ Seçim 2015 ALANINDA İLK ESER… ELBİSTANSPOR 2 GOL ATTI 3 PUAN ALDI ANDIRINLI DOSTLARA SELAM OLSUN!

Bu haber kez okundu.

TOPTAŞ: “HEMŞEHRİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde seçmenlerin teveccühünü kazanarak Onikişubat Belediye Başkanı seçilen Hanifi Toptaş, sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayımladı. Sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla vatandaşlara teşekkür eden Toptaş, “Hemşehrilerimiz oylarını kullandı, tercihini yaptı. Onikişubat’ta bizlere teveccüh gösteren, belediye başkanlığında bizi birinci sıraya çıkaran tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Çok çalışıp depremin etkilerini ortadan kaldıracak, daha dirençli, huzurlu ve güvenli Onikişubat’ı birlikte inşa edeceğiz” cümlelerini kaydetti.

PROJELERİMİZİ BİR BİR HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Hanifi Toptaş açıklamalarının devamında, “İlk günden bu yana yanımda olan öncelikle çok değerli aileme, sahada olan teşkilat üyelerimize, ittifak ortağımız MHP teşkilatlarına ve bizlere belediye başkanlığı görevini tevdi eden tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

7’den 70’e, genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle tüm Onikişubatlılarla birlikte hareket edecek, projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Tekrar tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyor, seçim sonuçlarının ilçemiz ve şehrimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1462

banner1463

banner1464

banner1465

banner1466

banner1469

banner1472

banner1474

banner1478