Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

PAZARCIK TARİH YAZDI
 Pazarcık’ın Tarih yazdığına değinen Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ yaptığı açıklama da; Pazarcık'ta oldukça yüksek katılımlı bir referandum geçirdik. Ben öncelikle milli iradenin sandığa tecellisi konusunda rekor katılım sağlayan tüm Pazarcıklı hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Pazarcık 20 binin üstünde (%53,2) bir Evet ile halkımız her zaman olduğu gibi bugün de kararını net bir şekilde sergilemiş ve Devletine olan bağlılığını, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan inancını bir kez daha göstermiştir. %53.2 Evet ile bir rekor kıran vefakâr, cefakâr, her şeyin en iyisine layık değerli Pazarcık halkımıza, sivil toplum örgütlerimize, muhtarlarımıza, meclis üyelerimize, Pazarcık AK Parti İlçe Başkanımız ve teşkilatlarımıza, MHP İlçe Başkanımız ve teşkilatına seçim boyunca canla başla çalışan ve emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi Ülkemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç ise; Zor bir süreci milletimi ile birlilikte atlattık. Gerek Türkiye, gerek Kahramanmaraş, gerekse Pazarcık’ta her şey Evet yönünde seyir etti. Allah sizlerden razı olsun, sizler bir kere daha Kahramanmaraş’ta %74, Pazarcık’ta da %53 oranda Evet çıkararak velayetinizi, sağduyunuzu, kararlığınızı sandıkta gösterdiniz. Ben bu vesile ile başta Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımız olmak üzere sivil toplum örgütlerimize, muhtarlarımıza, meclis üyelerimize, Ak Parti İlçe teşkilatımıza, Mhp İlçe teşkilatımıza seçim boyunca canla başla çalışan ve emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol