banner1457
Öne Çıkanlar ELBİSTAN ORTAOKULU DOLU DİZGİN ANIZ YANGINLARI HAYATI TEHDİT EDİYOR CHP AK PARTİ YAKIŞANI YAPIYOR ILICA YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

Bu haber kez okundu.

ÖZTUNÇ’A TEŞKİLATTAN DESTEK!

Düne kadar herkes sayın vekilim diye hitap ederken, şimdi unvan değişti, CHP’nin 37. Kurultayı ardından hem MYK üyesi seçildi, hem de doğa ve çevreden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olunca, vekil sıfatı gitti, yerine ‘başkan’ sıfatı getirildi.

Bu bağlamda, başta Kahramanmaraş ilçe ve il örgütleri olmak üzere, Türkiye’nin dört biryanından tebrik ve başarı dilek yağmurları yağıyor.

TEŞKİLAT, ANKARA’YA ÇIKARTMA YAPTI

CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül ve yönetim kurulu Üyeleri, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Naile İşlek ve yönetim kurulu üyeleri, soluğu Ankara CHP Genel Merkezinde aldılar ve Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç ile CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka’yı makamında ziyaret ederek başarılar dilediler. 

Gerek Öztunç, gerek Nazlıaka, ziyaret ve tebriklerden ötürü teşkilat mensuplarına teşekkür ederken, hükümetin ülkeyi iyi yönetemediği, ekonominin her geçen gün kötüye gittiği görüşünde düşüncelerini paylaştılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1472

banner1478

banner1471