banner1483
Öne Çıkanlar SİNEKLE MÜCADELEYE DEVAM… MARAŞGÜCÜ TÜRKİYE 3.SÜ KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI KSÜ TANITIM FİLMİ BASINA TANITILDI TOPLU KONUTLARIN TEMELİ

Bu haber kez okundu.

MHP’DE KONGRE HEYECANI BAŞLIYOR!

MHP’de 14 Mart 2021'de yapılacak 13. Olağan Büyük Kurultay için süreç başladı. Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde düzenlenecek il ve ilçe kongreleri Ağustos ayında başlıyor.

Panademi nedeniyle kongrelerin yapılacağı yer ve katılımcılar salgının seyrine göre şekillenecek. Her il ve ilçe kongresinden, belirlenen Başkanlık Divanı, MYK üyeleri ve milletvekilleri sorumlu olacak. Kongreler, parti yöneticilerinin gözetiminde gerçekleştirilecek.  Bu göre, MHP İlçe kongrelerinin yapılacağı tarihlerde netleşti.

ADAYLAR BİRDEN FAZLA OLABİLECEK!

İlçe kongreleri 15 Ağustos’ta Afşin ve Ekinözü ile start alırken, 16 Ağustos Göksun, Pazarcık, 18 Ağustos Nurhak, 19 Ağustos Çağlayancerit, 22 Ağustos Onikişubat, 23 Ağustos Andırın Türkoğlu, 29 Ağustos Elbistan ve son olarak 30 Ağustos Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı kongresi ile İlçe kongreleri tamamlanacak. MHP Genel Merkezin almış olduğu karar doğrultusunda kongrelere tek adaylı değil çoklu adaylar ile gidilebileceği öne sürüldü.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol