banner1451
Öne Çıkanlar YENİ YAŞINI KUTLAYAN ZABITA İLK ZİYARETİNİ BAŞKANVEKİLİ KAHVECİYE YAPTI dizi GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI KÖYLERİN SADECE TABELASINI DEĞİL BENDEKİ YERİ AYRIDIR.”

Bu haber kez okundu.

“MEMLEKETİMİZ İÇİN ANKARA’DA ÇALIŞAN GÜÇLÜ BİR EKİBİMİZ VAR”

AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesindeki kentte planlanan ve devam eden projelerle ilgili Sayın Bakanımız Murat Kurum’la verimli bir ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.

AK Parti Grup Başkanvekilimiz Mahir Ünal’ın başkanlığında Milletvekillerimiz Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör ve Gençlik Kolları Başkanımız Feyzullah Eren Aşçı’dan oluşan heyetle Bakan Kurum’u makamında ziyaret ettiklerini belirten İl Başkanı Görgel, kentsel dönüşüm başta olmak üzere şehrimizin birçok sorununu masaya yatırdıklarını söyledi.

Valilik Meydan Projesi, Atık Su Arıtma Tesisi, Kale Çevresi Tasarım Kapsamında Acemli ve Yusuflar Mahallesi kentsel dönüşüm çalışmaların proje ve yapım süreçleriyle ilgili konuların da masaya yatırıldığını dile getiren AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel; “Şehrimizin tüm sorunlarını Ankara’da tek yürek olup çözüyoruz. Bize önderlik yapan TBMM Grup Başkanvekilimiz Sayın Mahir Ünal ve İçişleri Komisyon Başkanımız Celalettin Güvenç’e, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ediyoruz.

Hemşerilerimiz şundan emin olsun; Ankara’da memleketinin derdiyle dertlenen, memleketinin sorunlarının çözümü noktasında fedakârlık göstererek çalışan güçlü bir ekip var. Dünya ekonomisi dar boğazda iken memleketimizdeki projelerin bir bir devam etmesi de bu güçlü ekibin eseridir. Hemşerilerimizin hangi sorunu olursa olsun elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz ve göstermeye de devam ediyoruz.” dedi.

Görgel son olarak Rusya-Ukrayna savaşıyla ilgili Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın itidal çağrısı yaptığını belirterek savaşın bir an önce barış ile sonuçlanmasını temenni ettiğini ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol