banner1470
banner1473
Öne Çıkanlar BİR ÇOCUK BİR TEBESSÜM KAMPANYASI TEOG ŞAMPİYONLARINDAN ZİYARET MHPLİ BAŞKAN AKPINARDAN ÜNALA SERT CEVAP! Din görevlileri GÜÇLÜ HÜKÜMETE İHTİYAÇ VAR

Bu haber kez okundu.

KÖFTE, “SEÇİMİ KAZANACAĞIM”

Kunduracılar Odası Başkanı ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği başkan adayı Ali Köfte, iftar programında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

“MAKAMIN DEĞİL, ESNAFIN BAŞKANI OLACAĞIM”

8 Mayıs tarihinde yapılacak olan birlik seçimi öncesi tüm oda başkanlarını ve yönetimini ziyaret ettiğini kaydeden Köfte, “Tüm çalışmalarımızı tüm oda başkanları ve yönetimleriyle istişare ederek yürüteceğiz. Adaylığımı açıkladığım günden beri hem tüm oda başkanlarımızı ve yönetim kurulu üyelerimizi ayrı ayrı ziyaretlerde bulunuyorum. Ziyaretini yapmış olduğumuz oda başkanı ve yönetiminin göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle ben bu seçimi kazanacağımı düşünüyorum.” dedi

“ESNAFIN ÖNÜNÜ AÇACAK PROJELER YAPACAĞIZ”

 Esnafın önünü açacak projeler yapacaklarına dikkat çeken Ali Köfte şunları söyledi, “Bu görevi bize tebliğ ederlerse ben tüm oda başkanlarına ve yönetimine eğer 4 yıl içerisinde bizim yapmış olduğumuz çalışmalardan memnun kalmazsanız bizi de değiştirin diyorum. Artık bir değişim olsun insanlarımıza hizmet edelim. Ben kunduracılar odasına ilk aday olduğum zaman hedeflerimiz vardı, kendi odamızda belirli hedeflerimizi gerçekleştirdik. Şehrimizde işçi sorunu vardı bununla ilgili şehrimizde çalıştay yaptık. Avrupa birliği projeleri yaptık. Kendi esnaflarımıza KOSGEB’in fuar desteklerinden faydalandırdık. Allah nasip ederse bunu tüm esnaflarımıza yaymayı düşünüyorum. Esnafın önünü açacak projeler yapacağız. Üretim yapan tüm esnaflarımızı gerektiğinde yurtiçi, yurt dışı ziyaretler yaptıracağız. Gelişen teknolojiyle esnaflarımızı buluşturacağız.”

TÜRKOĞLU’NDAN DESTEK

Basın ile olan iftar yemeğinin bir başka misafirleri daha vardı, Türkoğlu ilçesindeki bazı sivil toplum kuruluş temsilcileri ve kooperatif başkan adayları da Başkan adayı Ali Köfte’ye destek vermek amacıyla iftar programına katıldılar.

Ayrıca, AK Parti il yönetiminde de görev almış, birlikte siyasete yaptıkları, arkadaşı müteahhit İmirze Demir de geceye katılıp Köfte’ye destek verenler arasında yer aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1462

banner1463

banner1464

banner1465

banner1466

banner1469

banner1472

banner1474

banner1478