Öne Çıkanlar dizi ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR! TÜRKİYE GENELİ 5 BİN 801 KİŞİYİ ELEDİ öneri BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İŞKUR FARKI

Bu haber kez okundu.

KARACA; ŞİMDİ TÜRKOĞLU'NA HİZMET ZAMANI

31 Mart Yerel Seçimlerinde Yeniden Refah Partisindenden Türkoğlu Belediye Başkanı seçilen Mehmet Karaca, Millet Meydanı’nda vatandaşlarla buluştu. Teşekkür etti ve tebrikleri kabul etti.

Halk ile kucaklaşan Karaca, burada yaptığı konuşmasında seçimi kaybedeninin olmadığını tüm Türkoğlu halkının kazandığına vurgu yaparak; "Kıymetli hemşehrilerim; sizleri selamların en güzeli olan Allah‘ın selamı ile selamlıyorum.

Bugün karşınıza sizlerin destekleriyle Türkoğlu belediye başkanı olarak çıkıyorum . Bizleri bu kutsal vazifeye getiren tüm Türkoğlu halkına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Bundan sonraki süreçte bize oy veren vermeyen  herkesin belediye başkanı olacağım.

6 Şubat‘ta yaşanan asrın felaketinin izlerini tamamen ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalışacağız. Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Yükümüzün ne kadar ağır olduğunu biliyoruz. Bu yükü omuzlamak için her bir vatandaşımızın desteği bizler için kıymetlidir.

Bugün sizlere halkın meydanına sizin meydanınıza davet ettim davetime icabet gösterip geldiniz. Allah hepinizden razı olsun.

Seçim sürecinde başta değerli eşim Neslihan hanım ve aileme, kardeşlerime Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanımız Celalettin Kaplan ve teşkilatıma, Kadın Kollarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca kalbiyle gönlü ile bizleri destekleyen tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.

bundan sonra Türkoğlu için siz çok kıymetli hemşehrilerim için hizmet etme zamanıdır. Gecemizi gündüzümüze katarak sizlere verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol