banner1451
Öne Çıkanlar dizi Akbaba Ailesi aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ MECLİSTE ONAYLANDI

Bu haber kez okundu.

GÖRGEL, KENDİ MAHALLESİ OLAN DİVANLI’DA

GÖRGEL, BABAOCAĞINI ZİYARET ETTİ

Cumhur İttifak Kahramanmaraş Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan adaylarının açıklamasının ardından sahadaki çalışmalarına hız verdi.

Bu kapsamda her zaman milletin yanında olan Cumhur İttifakı AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, Baba ocağı Divanlı Mahallesi (Kümbet) Muhtarlık binasında eğitim camiasına hizmet eden öğretmenlerle bir araya geldi.

Dokunulmadık yürek, sıkılmadık el bırakmamak için seçim alanında saha çalışmalarına devam eden Başkan Adayı Görgel, Divanlı Mahallesi Muhtarı Atilla Erimhan tarafından sürpriz bir karşılama ile Babasını ve Babasına ait okul yıllarının diplomasi arşivini çıkartarak nostalji yaşattı.

“DİVANLI’DA HUZUR BULUYORUM”

Gittiği yerlerde sevgi seli ile karşılanan Cumhur İttifakı AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, “Vatandaşlardan aldığımız tepki bizler için çok olumlu. Geri dönüşler çok olumlu. Bir defa, ben gerçekten bu şehrin bir evladıyım. Ben Divanlı’nın çocuğuyum. Bura da olmaktan ve bu mahallenin evladı olmaktan mutluyum. Gezdiğimiz yerler hep anılarımızın olduğu yerler zaten. Allah’ın izniyle de 31 Mart’ta ben Kahramanmaraş’ta bunun karşılığını göreceğimizi düşünüyorum” dedi.

Burada Eğitim camiasına hizmet eden Öğretmenler ile bir araya gelen ve burada gelen talepleri dinleyen Görgel, “Tabii depremden sonra Kahramanmaraş’ın sorunları farklı. Vatandaşlarımızın da ona göre talepleri var. İnşallah bugüne kadar çözmüş olduğumuz sorunlar var zaten bundan sonraki süreçleri de hızlandırarak çözeceğiz. Depremden en çok etkilenen illere baktığımızda Kahramanmaraş, hızlı biçimde inşasını devam ettiriyor. İnşallah bizler de göreve bunu daha da hızlı yapmak için o gayretimizi sürdüreceğiz.

Allah’ın izniyle de hem seçim kampanyasında hem de Allah nasip edip göreve seçildikten sonra 5 yıllık süreç içerisinde de herkesi her zaman elini sıkacağız, derdini dinleyeceğiz, çözüm bulmaya çalışacağız. Yani bizim prensibimiz bugüne kadar teşkilatlarda görev yaptığımızda da böyleydi. Vatandaşlarımızla beraber her zaman hemhal olduk. Onlarla kapımız hep açık oldu. İnşallah göreve seçilirsek de bu şekilde bir anlayışla devam edeceğiz” dedi.

TÜRK BAYRAĞI MOTİFİNE İLMEK ATTI

Dulkadiroğlu İlçesi Divanlı Mahallesinde Hizmet eden 12 Şubat İlkokulu ve Turan İlk Okulu Bahçesinde Okul Aile birliği tarafından başlatılan “Şehit ve şühedalarımız adına şimdiye kadar vatanı, milleti, bayrağı için bu toprakları kanlarıyla sulayan şehit adına, her şeyi de bir ilmekte sen at.

Ve arka Fatiha’nı oku kampanyasına katılarak Türk bayrağı motifine ilmek attı. Programda Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Mart ve Okul Müdürü Bekir Özçelik’te eşlik etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol