banner1451
Öne Çıkanlar TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN SANİBEY BARAJI ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU sosyal hayat dizi DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ

Bu haber kez okundu.

GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARD. DOÇ. DR. ÖZDAĞ; ESNAF ÇOK DERTLİ

Kahramanmaraş’ta esnafları ziyaret eden Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve 24. 25. ve 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, “Esnaflarımıza 1 dokunuyoruz, bin ah işitiyoruz. İşlerinin olmadığını, koronavirüs sürecinden daha kötü olduklarını söylüyorlar. Özellikle elektrik fiyatlarının çok fazla geldiğinden şikâyetçiler. Biz Gelecek Partisi olarak Ahmet Davutoğlu ile tecrübemizle, bilgimizle, ahlakımızla beraber yaşam şartlarını  iyileştirmek adına geliyoruz” dedi.

Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu tarafından yaklaşık 2 yıl önce kurulan Gelecek Partisi, 3. kez Türkiye turunda.

Sahada vatandaşların nabzını yoklamak, iktidara geldiklerinde yapacaklarını anlatmak amacıyla yaptıkları Türkiye turu çerçevesinde Kahramanmaraş’a gelen Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, kentte bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

İlk olarak Gelecek Partisi İl Binasında dava arkadaşlarına hitapta bulanan ve ardından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Tabipler Odasını ziyaret eden Doç. Dr. Selçuk Özdağ, daha sonra Demokrasi Meydanı üzerindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretinde kent halkına Kurucu Genel Başkanları Ahmet Davutoğlu’nun selamını ileterek, nabız yoklayan Doç. Dr. Selçuk Özdağ, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Esnaflarımıza 1 dokunuyoruz, bin ah işitiyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaret ve toplantılarda ise il bakanı Muharrem Çevik ve ilçe başkanları da hazır bulundular.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol