Öne Çıkanlar ALÇAKÇA HUBUBAT HASAT BAYRAMI CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR GÖNLÜMDEN GEÇEN TEK BAŞINA İKTİDAR

Bu haber kez okundu.

DERVİŞ AMCA; ‘’SÖZ KONUSU ÜLKEM İSE KİMSEYE KÜSMEM.’’
 Başkan Çeleğen; ’’Şehirdeki Hasan Amcamızın da Dağdaki Devriş Amcamızın da ayağına gideceğiz. Bizim işimiz hizmet, AK Partili Belediye her zaman halkının hizmetinde, ayrım yapmadan halkımızın ayağına gitmek zorundayız. Bugünde koyun otlatan derviş amcamızın ayağına geldik ziyaret ettik.’ dedi.  

Başkan Çeleğen sözlerine şöyle devam etti.

‘’ Dağdaki çobanla bizim oyumuz bir mi diyen sevgisiz insanların zihniyetleri, ne yazık ki Anadolu'daki içliliği, ruh derinliğini kavrayacak yapıda değiller. Hatırlanacağı üzere, "Yıllar önce Aysun Kayacı adlı bir manken, “Dağdaki çobanla benim oyum bir mi?” diyerek AK Parti seçmenlerine cahil imasında bulunmuştu. Aysun Kayacı'nın 8-9 yıl önce AK Parti'ye oy verenler için söylediği, "Dağdaki çobanla benim oyum eşit olamaz." sözünde de görülüyor ki aradan yıllar geçmesine rağmen halktan hâlâ tepki görüyor. 16 Nisan referandum halk oylaması öncesi kendisini ziyaret ettiğimiz Devriş Amcamız  ; “Söz konusu ülkem ise kimseye küsmemin bir faydası yok. Kendimi düşünerek ülke menfaatini tehlikeye atamam. Elimden gelen bir “evet” oyu onu da kullanacağım inşallah.” dedi.

Başkan Çeleğen: ‘’Nasıl olurda bir köylü çobanın oyu ile benim oyum bir olmaz diyenlere çobanımızın bu sözleri kapak olsun. Ayrıca, "Dağdaki çobanla benim oyum bir olur mu?" diyenlere ithaf olunur.’’ dedi.

HABER İsmail BOZDOĞAN 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol