Öne Çıkanlar DUALARIMIZ ŞEREF EROĞLU İÇİN HALİL İBRAHİM SOFRASINA BUYURUN! dizi KAHRAMANMARAŞ BBS 0-1 OFSPOR BATIPARK ER MEYDANI

Bu haber kez okundu.

CUMA ERGEN, PINARBAŞI MAHALLESİ MUHTAR ADAYI
 Halen kervan@bistro’da çalışan senelerin şefi Cuma Ergen, birlikten güç doğduğunu, Pınarbaşı mahallesinin irili ufaklı saymakla bitmez sorunları olduğunu belirterek, çözmek, sorunları gidermek, ihtiyaçları ve talepleri karşılamak için aday olduğunu söyledi ve bunu da örneklendirerek; “Örneğin; Tapu, doğalgaz, taziye evi, üst geçit, gençlerimize yüzme havuzları, kütüphane, kaldırımların yenilenmesi, sokakların temizliği, yanmayan lambalar gibi sorunları vardır. İhtiyar heyetinin, gençlerin, cami cemaatinin tüm vatandaşlarımızın fikirlerine, isteklerine ortak çözüm arayalım. ilçe belediyemiz, İlçe Kaymakamımız, İl genel meclis üyelerimiz, Parti il başkanlarımız Büyükşehir Belediye başkanımız Sayın vekillerimiz, valimiz ve devletin tüm kuruluşlarına isteklerimizi ve görüşmelerimizi birlikte sunalım. Mahallemizin tüm sosyal aktivitelerden yararlanmaları dileğiyle sizin için aday oldum! Çünkü mahallenin problemlerini bildiğim kadar çözümlerini de bildiğimi belirtmek isterim!” diye konuştu.

“Hizmet bizden, tercih sizden!’ sloganı ile yola çıkan Pınarbaşı Mahallesi muhtar adayı Cuma Ergen, adaylık konusunda yakın çevrelerin, siyasilerin ve bürokrasinin de desteğinin arkasında olduğunu sözlerine ekledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol