banner1451
Öne Çıkanlar TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN SANİBEY BARAJI ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU sosyal hayat dizi DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ

Bu haber kez okundu.

CHP TEŞKİLATINDAN ZAM TEPKİSİ

Türkiye genelinde eşzamanlı olarak yapılan zam tepki açıklamasının açılış konuşmasını CHP İl Başkanı Esat Şengül yaptı.

Parti önünde,  cadde üzerinde CHP İl Başkanı Esat Şengül, doğalgaz ve elektrik zamlarının artık tahammül edilemez boyutlara ulaştığını, hükümetin bu zamları derhal geri çekmesi gerektiğine değindi.

Takiben söz alan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç da katıldığı basın toplantısında 81 ilde eş zamanlı bildiriyi açıklayan CHP İl Başkanı Esat Şengül, “İktidar zam yapmaya doymuyor. Türkiye, ekonomik buhran ile yangın yerine dönmüşken, yangının kundakçıları vatandaşlarımıza bir de enerji buhranı yaşatıyor.

Elektrikten doğalgaza, akaryakıttan köprü geçiş ücretlerine, harçlardan vergilere kadar her şeye durmaksızın zam yapılıyor. Hayat pahalılığı ile halk yoksullaştırılıyor” dedi.

Ardından megafonu alarak konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, genel ve yerelde hükümet politikalarını ve çalışmalarını eleştirdi.

Cadde üzerindekibasın açıklamasına ayrıca, CHP Kadın Kolları Başkanı, Dulkadiroğlu ilçe başkanı Av. Mehmet Çarman, Onikişubat ilçe Başkanı Ünal Ateş ve partililer katıldı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol