Öne Çıkanlar dizi ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR! TÜRKİYE GENELİ 5 BİN 801 KİŞİYİ ELEDİ öneri BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İŞKUR FARKI

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÖRGEL, VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRECEĞİZ

Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Fırat Görgel, seçim sonuçlarının ardından bir açıklama yaparak Kahramanmaraşlıların teveccühüne layık olmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Görgel'in açıklamasında şu ifadelere yer verildi: "Niyet Hayır, Akıbet Hayır diye çıktığımız mahalli idareler seçimlerinde sandıkların tamamı kapanmıştır. Yetmiş gündür devam eden kampanya sürecinde belediye başkan adaylığı sürecinde İlçe Belediye Başkan adaylarımız, Cumhur İttifakı teşkilatlarımız ve bizler birlikte hemşehrilerimizle hemhal olmaya, projelerimizi anlatmaya, gönüllere dokunmaya çalıştık.

Hemşehrilerimizin terazisine çıktığımız bugün sandığı vesile kılarak ulaşılan mesajı aldık. Gördük ki, seçimin galibi demokrasidir. Bundan sonraki süreçte hemşehrilerimizin teveccühüne mazhar olabilmek için üzerimize düşen sorumluluğun farkında olarak söz verdiğimiz projelerimizi birer birer hayata geçireceğiz. Gece gündüz çalışarak kendimizi bu şehre vakfedeceğiz."

 Başkan Görgel devamında, "Kahramanmaraş’ın bu yeni başlangıcında göstereceğimiz azimle hemşehrilerimizin gönlüne dokunacak, sürekli vurgusunu yaptığımız eser ve hizmet belediyeciliğini şehrimizin her bölgesinde hissettirecek ve verdiğimiz sözleri birer birer yerine getireceğiz. Kampanya sürecini sürdürdüğümüz diğer siyasi parti adaylarını da başarıları için tebrik ediyorum.

Ortak sevdamız olan Kahramanmaraş'ı birlikte ihya etmek için uyumla çalışacağımızı belirtmek isterim. Şahsıma bu görevi tevdi eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bize destek olan Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi mensupları başta olmak üzere kıymetli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.

Kahramanmaraş'ımıza hizmet yolunda milletimizin desteğine güveniyoruz. Sonuçlarımızın şehrimize hayırlı olmasını niyaz ediyor, değerli hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum." şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol