Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN BOZDAĞ, REFERANDUM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
 Ak Parti Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, İlçe Teşkilatı ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Pazar yerindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, referandum çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor.

Ziyarette konuşan Başkan Bozdağ, Anayasa değişikliği ile Türkiye'de oluşacak Cumhurbaşkanlığı sisteminin ülkeyi daha da ileri noktaya taşıyacağını belirterek,

"Başkanlık sistemi ile Türkiye'de Cumhuriyet tarihinden bu yana devam eden siyasi istikrarsızlık sona erecek, koalisyonlar devri tarihe karışacak" diyen Başkan Bozdağ, "Ülke yönetimde çift başlılık sona erip, siyasette ve bürokraside karar alıp karar vermek daha da hızlanacak, böylece ülke kalkınması daha da hızlanacak. Türkiye'nin büyümesi Avrupa ülkelerini korkutuyor. Bu korkunun emarelerini Bakanlarımızın Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarıyla buluşmasını engelleyerek gösteriyorlar. Ancak Türkiye çok güçlü bir ülke. Değişecek olan sistemle Türkiye daha da büyüyecek ve güçlenecek.

“EN GÜZEL CEVAP EVET"

Tabi ki bizi rakip gören ülkeler bunu istemezler. Türk halkı bu zihniyete 15 Temmuz'da ilk cevabı verdi. İkinci cevapta 16 Nisan'da 'EVET' diyerek verilecek. Sandıkta verilen her 'EVET' oyu Türkiye'nin daha da güçlenmesini sağlayacak. O nedenle sizden isteğimiz sistem değişikliğine 'EVET' demeniz" diye konuştu.”

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol